07-05-2023

Pierwszy raz od ok. 20 lat.......

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Co takiego wydarzyło się w naszej szkole , czego nie robili nasi uczniowie od ok 20 lat? Otóż reprezentacja uczniów klas 8 zdecydowała podjąć się wyzwania jakim był turniej piłki siatkowej. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół Elektroniczno- Informatycznych z ulicy Strykowskiej.

W skład Naszej reprezentacji weszli: Borys Wagner- Bis, Fabian Pomykała, Jan Pyziak, Dawid Lehman, Aleksander Ostojski, Damian Bachura, Tymofii Reshevskyi, Oskar Ambroziak i Nikita Krasnianskyi. Chłopaki zagrali zawodowo plasując się ostatecznie na 3 pozycji. Nie przestraszyła ich pełnowymiarowa sala gimnastyczna! Tak nawiasem mówiąc wszyscy znają warunki Naszych sal gimnastycznych ,w których uczniowie uczą się gier zespołowych to tym bardziej Naszym zawodnikom należą się ogromne brawa. Brawo chłopaki!!!!! 

Ilość odsłon: 780 Ostatnio zmieniany: 09-05-2023

Losowe artykuły

Scroll to top