25-05-2023

Reprezentacja damska i męska w czwórboju LA 2023

Napisane przez: Monika Jakóbiec

16 maja 2023 r. damska i męska reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w czwórboju lekkoatletycznym. Ostatecznie zespoły uplasowały się na XI pozycjach.

Dziewczęta zdobyły razem 597 pkt zaś chłopcy 640 pkt. Najwięcej punktów wśród chłopców osiągnął Alan Dąbrowski z klasy 6b - 184. Wśród dziewcząt najwięcej zdobyła Emilia Wardzińska - 150. Skład damskiego zespołu tworzyły: Emilia Wardzińska, Halina Nowicka, Liliana Sobierska, Zuzia Chachuła, Lena Świerczyńska, Lena Mikulska. A oto skład męskiego zespołu: Alan Dąbrowski, Jakub Zajączkowski, Jakub Śledziona, Hlib Polonyi, Ivan Nikolliuk, Hubert Buta.

Wszystkim należą się ogromne brawa za wysiłek, oddanie, godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ilość odsłon: 920 Ostatnio zmieniany: 25-05-2023
Scroll to top