18-06-2023

Dzień Sportu

Napisane przez: Jolanta Masłowska

16 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Sportu pod hasłem „Bawimy się z boksem”. Głównym celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności ruchowej, integrowanie się klas, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacenie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.

Zmagania sportowe prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego oraz trener Akademii Boksu.

W programie imprezy znalazła się: wspólna rozgrzewka, konkurencje sportowe w formie stacyjnej i wspólny udział uczniów w ćwiczeniach z trenerem boksu.

Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach – pierwsza grupa to uczniowie klas 1- 4, druga grupa to uczniowie klas 5 - 8.

Rywalizację w pierwszej grupie wygrała klasa 4b, a w drugiej klasa 6b. Zwycięskie klasy otrzymały dyplomy, puchary i zaproszenie do Akademii Boksu na godzinny trening z trenerem Szymonem.

Całość zakończyła się wspólnym tańcem uczniów i nauczycieli.

Ilość odsłon: 898 Ostatnio zmieniany: 18-06-2023