27-11-2023

Piątoklasiści na drugim stopniu podium w turnieju piłki ręcznej!!!

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Uczniowie klasy 5b w miniony wtorek tj. 21 listopada 2023 r. przysporzyli nam nie lada pozytywnych emocji  ostatecznie plasując się na 2 miejscu turnieju Anilana Handball Kids organizowanym przez Klub Sportowy "Anilana".

W skład reprezentacji naszej szkoły weszli: Jan Sobierski, Franciszek Łapiński, Stanisław Miller, Artur Gudas, Bartłomiej Muszyński i Chaichenko Yaroslav. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole został Stanisław Miller. W tym miejscu należy również pochwalić uczniów klas 4, którzy w tym turnieju zajęli wysokie 6 miejsce przegrywając w rzutach karnych jednym punktem walkę o 5 miejsce. W skład drużyny czwartoklasistów weszli: Dominik Koterba, Oliwier Pomykała, Jan Nowicki, Oskar Bednarczyk, Illia Nikoliuk, Michał Gudas i Alan Jabłoński. Najskuteczniejszym zawodnikiem drugiego zespołu naszej szkoły został Oskar Bednarczyk - bramkarz. Chłopcy musieli stawić czoła zespołom o rok starszym od siebie. Walczyli do samego końca. Gratulacje!!!

Ilość odsłon: 665 Ostatnio zmieniany: 27-11-2023