11-11-2023

Turnieje Rugby Tag

Napisane przez: Jerzy Kowalczyk

Reprezentacja złożona z uczniów naszej szkoły, po kilku tygodniach treningu, uczestniczyła w ostatnim okresie w dwóch turniejach rugby.

24 października i  8 listopada rozgrywaliśmy mecze w zawodach Małej Ligi Rugby Tag i Szkolnej Ligi Rugby Tag. Uczniowie z klas czwartych i siódmych rywalizowali o awans i jak najlepsze miejsce w klasyfikacji zespołowej. Rywalizacja jak zawsze była bardzo zacięta, ale przeprowadzana w duchu fair play.

Klasy czwarte zajęły 5. Miejsce w turnieju SLRT na stadionie Budowlanych Łódź, niestety nie awansując do półfinałów wojewódzkich.

Rozstrzygnięcie zmagań i końcowe rezultaty MLRT w obydwu kategoriach wiekowych będą znane w dniu 28 listopada, gdy odbędzie się rywalizacja finałowa w hali Społem.

Gratulujemy zawodnikom!!!

Ilość odsłon: 884 Ostatnio zmieniany: 11-11-2023