17-09-2014

Turniej Rugby Tag

Napisał:

Na boisku Orlik przy szkole SP 30 odbył się dziś 17.09.2014 r. turniej Rugby Tag. Startowaliśmy w nim po raz pierwszy, przygotowując się do niego od 1 września. Od klubu Budowlani Łódź dostaliśmy piłki i tagi do treningu. Było to nowe doświadczenie dla naszej reprezentacji złożonej z dziewczynek i chłopców klas 5 i 6.

Udział w turnieju wzięło pięć szkół, wśród nich nasza 12 osobowa reprezentacja w składzie:
Adasiak Klaudia - 5a
Górska Gabriela - 5a
Kurantkiewicz Przemysław - 5a
Wielechowska Roksana - 5a
Babicz Bartosz - 6b
Chmielewski Mateusz - 6b
Gładysz Hubert - 6b
Kuliński Adam - 6b
Modrzecki Szymon - 6b
Połeć Maciej - 6b
Sioch Patryk - 6b
Sójka Filip - 6b

Zajęliśmy w turnieju 4 miejsce wygrywając 1 mecz z SP 65. Na pocieszenie muszę napisać, że zawodnicy z pozostałych drużyn trenują w klubie Budowlani Łódź od kilku lat i że uczniowie z naszej szkoły również zostali zaproszeni do wspólnych treningów w tym klubie od października.

 

Ilość odsłon: 2293 Ostatnio zmieniany: 18-09-2014
Scroll to top