20-10-2014

MISTRZOSTWA ŁODZI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW „6”

Napisał:

W piątek 17 października reprezentacja chłopców z naszej szkoły w składzie:

Biesaga Konrad 6a
Biesaga Krystian 6a
Sass Paweł 6a
Kurantkiewicz Przemysław 5a
Rynkowski Rafał 6b
Sójka Filip 6b
Zamiejski Norbert 4b

uczestniczyła w eliminacjach MISTRZOSTW ŁODZI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW „6" na orliku przy szkole SP 182.
Chłopcy w trudnych warunkach atmosferycznych, zimnie i przy padającym deszczu, rozegrali trzy mecze. Niestety, ich przeciwnikami byli zawodnicy ze szkół, w których uczniowie trenują piłkę nożną w klubach sportowych. Nie udało się nam w związku z tym awansować do dalszego etapu rozgrywek. W poczuciu niedosytu, chłopcy już nie mogą się doczekać rewanżu w przyszłym roku.

Ilość odsłon: 2970 Ostatnio zmieniany: 20-10-2014

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top