07-02-2016

Ferie zimowe 15 - 28 lutego 2016 r.

Wydział Edukacji w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi w ramach realizacji zadania organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania w okresie ferii zimowych 15-28 lutego 2016 roku, zorganizuje zajęcia zamknięte w formie półkolonii dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat w następujących szkołach i placówkach:

Lista placówek

Przyjęto następujące zasady organizacji wypoczynku zimowego:

- zajęcia prowadzone będą w godz. 8ºº – 16ºº,

- zajęcia odbywać się będą na terenie szkoły lub poza nią (np. kino, basen, lodowisko, itp.),

- w trakcie zajęć placówka  zorganizuje jeden ciepły posiłek,

- udział dziecka w zajęciach  jest  odpłatny  (wysokość  opłaty  wynosi  10  złotych  dziennie od jednego uczestnika).

Ogólne zasady naboru:

- rekrutacja rozpoczyna się po 15 stycznia 2016 roku i trwa do 1 lutego 2016 roku,

- nabór jest otwarty i nie ogranicza się tylko do uczniów szkoły w której organizowany jest wypoczynek,

- informacja o naborze zostaje upubliczniona za pomocą dostępnych środków przekazu (np. tablica ogłoszeń, strona internetowa, zebrania z rodzicami)

- organizator określa zasady rekrutacji uczestników (tzw. regulamin naboru),

- o zakwalifikowaniu uczestnika na zajęcia, organizator informuje po zakończeniu rekrutacji.

Ilość odsłon: 1527 Ostatnio zmieniany: 04-11-2016