22-06-2017

Dzień Prymusa 2017

Napisała:

22 czerwca 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Prymusa.
Podsumowaliśmy nasze dokonania w tym roku szkolnym. Nagrody i wyróżnienia odebrali:
Prymusi Szkoły - Martyna Lewandowska i Aleksandra Pawlikowska z klasy 6b
Prymusi klas: 4a - Witold Fordoński, 4b - Oskar Filipczak, 5a - Wiktoria Kowalska i Piotr Klimczak, 5b - Julia Szczawińska oraz 6a - Tomasz Wolski
Liderzy frekwencji (100% obecności) - Julia Miśkiewicz z kl. 4a i Adam Kamiński z klasy 6a oraz
- laureaci szkolnych konkursów matematycznych, przyrodniczych i polonistycznych.

Samorząd Uczniowski docenił również tych, którzy działali cały rok na rzecz innych czyli za aktywność społeczną.
Najlepszy wynik na koniec roku szkolnego uzyskała klasa 5b (średnia 4,31), która otrzymała też PUCHAR DYREKTORA i słodką nagrodę, a taką dostali też uczniowie klasy 4b, jedynie o 0,01 słabsi od liderów (4,30). Zupełnie wyjątkowym momentem uroczystości było przekazanie na ręce p. Jarosława Maćkiewicza - Rzecznika Prasowego Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci, daru serca - efektu szkolnej dyskoteki charytatywnej dla dzielnego jak lew Kacpra, jednego z podopiecznych hospicjum i komiksu o lwie wykonanego przez Oliwię Michalską z 6b. Pan Jarosław zaś przekazał dla naszej szkoły podziękowanie za wolontariat i udział w akcji "Zakrętaki" od Prezes Fundacji.

 

Ilość odsłon: 1371 Ostatnio zmieniany: 28-06-2017
Scroll to top