10-11-2011

Narodowe Święto Niepodległości

Napisała:

W naszej szkole dbamy o to, aby data 11 listopada nie kojarzyła się nawet najmłodszym uczniom jedynie z dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Specjalnie z tej okazji nasi uczniowie już od 29 października przystąpili do realizacji projektu "Rzeka pamięci", podczas którego odwiedzali miejsca i cmentarze związane z bohaterami, którzy zasłużyli się dla ojczyzny, brali udział w kweście i pracach porządkowych na Starym Cmentarzu, wykonywali taśmę czasu "Rzeka pamięci", chorągiewki, kotyliony, plakaty, dekorowali sale lekcyjne.

Brali udział w konkursie na "czapkę maciejówkę" . W dniu 16 listopada br. przy uczestnictwie zaproszonych gości odbędzie się prezentacja wiedzy, zdjęć, plakatów oraz mulimediów na temat bohaterów i miejsc zwianych z odzyskiwaniem niepodległości przez nasze państwo.

Ilość odsłon: 5662 Ostatnio zmieniany: 12-01-2023
Scroll to top