×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018-12-05-oczekiwana-zamiana-miejsc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

05-12-2018

Oczekiwana zamiana miejsc

Napisał:

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018-12-05-oczekiwana-zamiana-miejsc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W listopadzie uczniowie klasy IV b i IV a: Dawid, Olo, Jasiek, Borys i Damian samodzielnie przygotowali i przeprowadzili trening z piłki nożnej dla uczniów swoich klas. Chłopcy do zadania przygotowali się jak profesjonaliści. Ćwiczenia zapisane mieli na karcie treningowej, z której w razie potrzeby korzystali. Zrozumiale tłumaczyli ćwiczenia, dokładnie je pokazywali i czuwali nad poprawnością ich wykonania przez kolegów i koleżanki z klasy. Lekcja, a właściwie trening, w każdej z klas zakończył się meczem klasowych zespołów. To była pełna "profeska"! Gratulacje !!!!!

{gallery} 2018-12-05-oczekiwana-zamiana-miejsc {/gallery}

Ilość odsłon: 919 Ostatnio zmieniany: 05-12-2018
Scroll to top