05-09-2019

Uroczyste otwarcie szkolnego boiska

Napisał:

Wreszcie nadszedł wyczekiwany przez całą szkolną społeczność dzień!!!

W czwartek, 5 września 2019 r., Pani Dyrektor wraz z reprezentantami wszystkich klas uroczyście dokonała przecięcia wstęgi i otwarcia wielofunkcyjnego boiska szkolnego, które powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018/2019.

Następnie nauczyciele wychowania fizycznego przedstawili podstawowe zasady korzystania z obiektu. Cała społeczność szkolna uczestniczyła we wspólnej rozgrzewce przy muzyce, a na koniec wybrani uczniowie: Damian i Paulina  wykonali po pierwszym strzale na bramki, zaś Natalia i Piotr po pierwszym rzucie do koszy. Od tego ważnego dla naszej szkoły momentu zajęcia wychowania fizycznego odbywają się na wymarzonym obiekcie... skaczemy w dal, gramy w koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną, siatkówkę, tenisa ziemnego oraz bawimy się na placu zabaw.

UWAGA!

TEREN BOISKA JEST MONITOROWANY!

Ilość odsłon: 677 Ostatnio zmieniany: 18-10-2019
Scroll to top