11-10-2020

Świetlica przyjazna dzieciom

Na świetlicy... Na świetlicy...

 

Czy świetlica jest rzeczywiście miejscem, w którym dzieci z niecierpliwością czekają na przyjazd rodziców?

Oczywiście, że… nie!   

Nasza świetlica tętni dziecięcą radością? Podopieczni miło i przyjemnie spędzają w niej swój wolny czas oraz mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Oprócz aktywnego udziału w zajęciach prowadzonych przez panie wychowawczynie, świetliczaki wykazują się dużą kreatywnością w zabawach konstrukcyjnych, z ogromnym zapałem wykonują prace plastyczne, relaksują się kolorując mandale. Z chęcią rozwiązują krzyżówki czy labirynty, uczestniczą w wielu zabawach ruchowych.  

To tylko niektóre formy spędzania czasu w świetlicy szkolnej. O innych działaniach będziemy informować na bieżąco. 

Ilość odsłon: 326 Ostatnio zmieniany: 12-10-2020
Scroll to top