14-04-2023

Nabór do klas pierwszych w naszej szkole

Napisała:

Szanowni Państwo,

informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będzie w formie elektronicznej w terminie od  4 maja 2023 r. do 31 maja 2023 r.   do godz. 15.00 za pośrednictwem systemu elektronicznego ... [czytaj dalej]

 Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu:

nabor.pcss.pl/lodz/szkolapodstawowa/

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Łódź na rok szkolny 2023/2024 zawarte są w załączniku nr 2 do Zarządzenia Nr 186/2023 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 31 stycznia 2023 r.  w sprawie ustalenia na rok szkolny 2023/2024 harmonogramów czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, do klas I szkół podstawowych, do oddziałów dwujęzycznych na poziomie klas VII szkół podstawowych i do oddziałów sportowych na poziomie klas IV - VIII szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Łódź.

Wzorem lat poprzednich obowiązuje rejonizacja co oznacza, że do szkoły spoza rejonu będą przyjmowane dzieci tylko w przypadku wolnych miejsc zgodnie z kryteriami określonymi w Uchwale Nr XLIII/1152/1 Rady Miejskiej  z dnia 5 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej szkoły podstawowej prowadzonej przez Miasto Łódź, dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem tej szkoły oraz przyznania im określonej liczby punktów.

Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miasta Łodzi:

Nabór - Urząd Miasta Łodzi

 

Ilość odsłon: 510 Ostatnio zmieniany: 30-05-2023
Scroll to top