21-12-2023

Kraków - magiczne miejsce

Napisane przez: Monika Jakóbiec

15 grudnia 2023 r. tj. w piątek 20 uczniów naszej szkoły pojechała pociągiem na jednodniową wycieczkę do Krakowa. Spacerowaliśmy Plantami, wzdłuż Barbakanu, przeszliśmy Bramą Floriańską do starej części Krakowa. Podziwialiśmy piękne uliczki Krakowa. Byliśmy w Sukiennicach, na Wawelu, a z melexów poznawaliśmy historię Kazimierza - dzielnicy Krakowa.

Uczestniczyliśmy w warsztatach muzealnych w domu naszego patrona Jana Matejki. Trzeba przyznać, ze na wycieczkę wszyscy zasłużyliśmy, bo przez cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda. Bardzo ciekawym doświadczeniem była dla nas podróż pociągiem IC.  Ogólnie mówiąc było: intensywnie, muzealnie, ciekawie..... tak inaczej. Kończąc słowami uczniów- proszę pani taką wycieczkę musimy powtórzyć. Nic dodać nic ująć. Resztę oddaje foto relacja.

Ilość odsłon: 329 Ostatnio zmieniany: 21-12-2023