25-09-2012

"SADZIMY DRZEWO ZASAD"

Do tego apelu przygotowywaliśmy się 3 wrześniowe tygodnie. Przypominaliśmy sobie zasady obowiązujące w naszej szkole – 10 zasad, których przestrzeganie sprawia, że czujemy się w niej bezpiecznie i wśród przyjaciół.
W dniu 25 września 2012r. uczniowie klas 4 – 6 spotkali się i obejrzeli 4 scenki, przygotowane przez uczennice klas 6a, 6b i 6c . Każda z nich przedstawiała jedną z zasad.

Zadaniem zebranych było odgadnięcie, która zasada została odegrana. Mogliśmy w ten sposób sprawdzić, jak dobrze znamy obowiązujące nas zasady. Emocji było co niemiara.

Należy dodać, że każda z klas przygotowała podpowiedź – w formie dębowego liścia, na którym zapisała jedną zasadę. Liście zostaną zawieszone na drzewie zasad, byśmy zawsze, kiedy będzie taka potrzeba mogli je sobie przypomnieć.

Odbył się też pokaz mody szkolnej. Mogliśmy podziwiać modeli i modelki w strojach: codziennych, sportowych, dyskotekowym i galowym.
Forma apelu bardzo nam się podobała – okazuje się, że jest wśród nas wielu kandydatów na aktorki, reżyserów i modelki!!!

Ilość odsłon: 3169 Ostatnio zmieniany: 25-09-2012