25-03-2013

Komunikat dyrektora szkoły - informacja dla uczniów klas VI - naboru do gimnazjum

Proszę o wypełnienie deklaracji wyboru gimnazjum i zwrot do wychowawcy najpóźniej do 29 marca 2013.

SP 45 przekazuje deklaracje do gimnazjów drogą służbową. Nie dotyczy to gimnazjów  niepublicznych, artystycznych i spoza gminy -  w tych przypadkach rodzice/opiekunowie sami dostarczają dokumenty związane z naborem.

• W dniu 22 kwietnia w gimnazjach udostępnienie zostaną informacje o wstępnych wynikach naboru.
  • Od 22 do 25 kwietnia możliwy jest ruch uczniów, którzy nie zostali przyjęci do wybranego przez siebie gimnazjum. Rejonowe gimnazja w pierwszej kolejności przyjmują uczniów zamieszkałych w obwodach, a w miarę wolnych miejsc pozostałych chętnych. Deklaracje uczniów nieprzyjętych do danego gimnazjum mogą odebrać tylko rodzice. Tylko do 25 kwietnia jest czas na zapisanie dziecka w gimnazjum rejonowym lub innym posiadającym wolne miejsca.
  • W dniu 26 kwietnia do publicznej wiadomości podane zostaną ostateczne listy uczniów przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2011/2012

Na stronie Urzędu Miasta Łodzi www.uml.lodz.pl umieszczona jest „Oferta edukacyjna publicznych szkół podstawowych i publicznych gimnazjów"

Dyrektor SP45 – M.Zwolińska

Ilość odsłon: 4634 Ostatnio zmieniany: 02-04-2013