19-04-2013

Konkurs recytatorski roztrzygnięty!

17 kwietnia 2013 r . w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Bliżej poezji". Brali w nim udział uczniowie klas I – III. Pierwsze eliminacje odbyły się w klasach, a potem najlepsi prezentowali swoje umiejętności przed komisją konkursową oraz bardzo wymagającą widownią, którą stanowili koledzy i koleżanki z klas.

Obecna na konkursie p. dyrektor Małgorzata Zwolińska uśmiechem dodawała otuchy wszystkim występującym aktorom.

Wybór najlepszych interpretacji wierszy okazał się bardzo trudny. Komisja po długiej naradzie przyznała dwa pierwsze miejsca:

- Aleksandrze Fibor z kl. I b za wiersz pt.: "Baran" Jana Brzechwy

-Tamarze Piątkowskiej z kl. III b za wiersz pt. „Żółw".

Drugie miejsce zajęły uczennice:

- Julita Graczyk z kl. I b za wiersz pt. „Kwoka"Jana Brzechwy oraz

- Martyna Lewandowska z kl. II b za wiersz pt.: „Walczyk o Łodzi" Edwarda Pągowskiego.

Trzecie miejsce przypadło:

- Annie Podsiadło z kl. II a za wiersz pt.: „Na wyspach Bergamutach" Jana Brzechwy

- Natalii Radtke z kl. III b za wiersz pt. „Wiosna" Anny. Świrszczyńskiej.

Nagrodzonym uczennicom gratulujemy sukcesu, a dla wszystkich występujących wyrazy uznania i wielkie brawa!!!

Ilość odsłon: 6228 Ostatnio zmieniany: 19-04-2013