SP 45 - Łódź

Od października uczniowie klas IV i V na lekcjach techniki realizują projekt "Wąż". Uczniowie uczą się czytać rysunki techniczne, trasować, szlifować, piłować i wiercić . Do tej pory wykonali podstawę węża i narzędzie do wykonywania pomponów. Przed nimi jeszcze dużo trudnych i ciekawych wyzwań np. samodzielne zrobienie szydełka, kostki dziewiarskiej. O dalszych pracach naszych uczniów będziemy informować na bieżąco.

Przez około miesiąc czasu wyznaczeni uczniowie klas I-IV na lekcjach wf i świetlicowych zajęciach sportowych przygotowywali się do zawodów sportowych z cyklu "Gry i zabawy ruchowe". Niestety cztery osoby rozchorowały się i w dniu zawodów z 35 osób pozostało 31. Z tego powodu nie mieliśmy wymaganej liczby zawodników. Mimo to mogliśmy wystartować tylko "pk" czyli poza konkurencją. Podczas zawodów panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy nasi zawodnicy swoje zadania wykonywali bezbłędnie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wystartujemy w komplecie.