Artykuły filtrowane wg daty: maj 2019

W piątek, 31 maja 2019 r., w Naszej szkole zakończyły się zawody w biegach przełajowych. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV-VIII. Zawody przeprowadzono na terenie pobliskiego Parku Staromiejskiego. Chłopcy mieli do pokonania dystans 1000 m, zaś dziewczęta - 600 m. W ogólnej klasyfikacji dziewcząt najszybsza była Natalia Tomczyk z klasy VIII b pokonując dystans 600 m w czasie 2:52 min. Wśród chłopców najszybszy okazał się uczeń klasy IV a Damian Bachura uzyskując czas 3:07.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy IV a, Agata Kamińska, uzyskała tytuł finalisty ogólnołódzkiego konkursu informatycznego pod nazwą "Historia kodem zapisana".

Uffff...! Przed 26 maja udało Nam się skończyć wyfilcować wełną czesankową torby na zakupy dla Naszych KOCHANYCH MAM. Prezent ten wykonywaliśmy na zajęciach z kreatywności i komunikacji interpersonalnej w ramach projektu "Lepsze perspektywy". Zachęcamy do obejrzenia fotosów Naszych wytworów.

We wtorek, 28 maja 2019 r., dzieci z klasy II a zapisane do świetlicy szkolnej z pomocą uczennicy klasy III a przygotowały przepyszne koktajle mleczno-owocowe.

Kategoria: Świetlica

DZIEŃ 1

Cześć, tu dzieciaki z klasy 2b i 3a. Dzisiaj zaczęła się nasza zielona szkoła w Istebnej. W drodze na południe Polski odwiedziliśmy urokliwe miasteczko - Pszczynę. Po przyjeździe do ośrodka "Halniak" zjedliśmy pyszną obiadokolację i urządziliśmy się w przydzielonych pokojach. Jutro napiszemy jak minął nam pierwszy dzień.

Kategoria: Aktualności

W większości Nasi rodzice wychowywali się w czasach trudnych i ciężkich. Na półkach sklepów nie było czekolad, pomarańczy, lizaków. Żeby zjeść coś słodkiego trzeba było sobie samemu zrobić. Częstokroć był to blok czekoladowy.

Strona 1 z 4
Scroll to top