SP 45 - Łódź

Chłopcy z klas V i VI w środę, 22 maja 2019 r., brali udział w czwórboju lekkoatletycznym, gdzie musieli zmierzyć się z rzutem piłeczką palantową, biegiem na 60 m, biegiem na 1000 m i skokiem w dal. Nasza drużyna w sumie zdobyła 565 pkt, co dało jej XI miejsce.

Kategoria: Aktualności

We wtorek, 21 maja 2019 roku, nasza żeńska reprezentacja uczestniczyła w Mistrzostwach Łodzi w czwórboju lekkoatletycznym. Dziewczyny spisały się na medal mimo zmniejszonego składu zajmując IX miejsce na szesnaście zespołów, uzyskując 690 pkt.

Kategoria: Aktualności

W poniedziałek i w czwartek, 20 i 23 maja 2019 roku, uczniowie klasy VIII A na lekcji informatyki prezentowali wyniki pracy projektowej dotyczącej zawodoznawstwa. Zadanie ósmoklasistów polegało na przygotowaniu w grupie lub indywidualnie internetowego bloga na temat wybranego zawodu.

Kategoria: Doradztwo zawodowe

Co to jest projekt? Na to pytanie odpowiedzi szukali uczniowie klasy II b. Po zapoznaniu się z zasadami pracy w projekcie, przystąpili do jego realizacji. Zadaniem dzieci było zgłębienie tematu „Ogród”. Współpraca w grupach przyniosła zaskakujące efekty. Sami zobaczcie jak sobie poradzili. Zdaniem autorów, praca nad projektem daje mnóstwo frajdy.

Kategoria: Aktualności

Łódzki Kurator Oświaty w roku 2019 jest organizatorem 14-dniowych bezpłatnych kolonii letnich dla dzieci bez zabezpieczenia socjalnego ze szkół podstawowych. Kolonie będą miały miejsce na terenie kraju, w terminie od 22 czerwca do 31 sierpnia br.

Kategoria: Pedagog szkolny

W ramach świetlicowego projektu „Inny nie znaczy gorszy - o tolerancji”, w czwartek 16 maja 2019 r., grupa dzieci z klas II oraz III zapisanych do świetlicy szkolnej, wybrała się na zajęcia integracyjne do przedszkolaków na terenie Szkoły Specjalnej nr 168 w Łodzi.

Kategoria: Świetlica
Strona 1 z 2
Scroll to top