SP 45 - Łódź

W piątek, 31 maja 2019 r., w Naszej szkole zakończyły się zawody w biegach przełajowych. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV-VIII. Zawody przeprowadzono na terenie pobliskiego Parku Staromiejskiego. Chłopcy mieli do pokonania dystans 1000 m, zaś dziewczęta - 600 m. W ogólnej klasyfikacji dziewcząt najszybsza była Natalia Tomczyk z klasy VIII b pokonując dystans 600 m w czasie 2:52 min. Wśród chłopców najszybszy okazał się uczeń klasy IV a Damian Bachura uzyskując czas 3:07.

Kategoria: Aktualności

Miło nam poinformować, że uczennica klasy IV a, Agata Kamińska, uzyskała tytuł finalisty ogólnołódzkiego konkursu informatycznego pod nazwą "Historia kodem zapisana".

Kategoria: Konkursy

Uffff...! Przed 26 maja udało Nam się skończyć wyfilcować wełną czesankową torby na zakupy dla Naszych KOCHANYCH MAM. Prezent ten wykonywaliśmy na zajęciach z kreatywności i komunikacji interpersonalnej w ramach projektu "Lepsze perspektywy". Zachęcamy do obejrzenia fotosów Naszych wytworów.

We wtorek, 28 maja 2019 r., dzieci z klasy II a zapisane do świetlicy szkolnej z pomocą uczennicy klasy III a przygotowały przepyszne koktajle mleczno-owocowe.

Kategoria: Świetlica

DZIEŃ 1

Cześć, tu dzieciaki z klasy 2b i 3a. Dzisiaj zaczęła się nasza zielona szkoła w Istebnej. W drodze na południe Polski odwiedziliśmy urokliwe miasteczko - Pszczynę. Po przyjeździe do ośrodka "Halniak" zjedliśmy pyszną obiadokolację i urządziliśmy się w przydzielonych pokojach. Jutro napiszemy jak minął nam pierwszy dzień.

Kategoria: Aktualności

W większości Nasi rodzice wychowywali się w czasach trudnych i ciężkich. Na półkach sklepów nie było czekolad, pomarańczy, lizaków. Żeby zjeść coś słodkiego trzeba było sobie samemu zrobić. Częstokroć był to blok czekoladowy.

Strona 1 z 4
Scroll to top