Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 06 czerwiec 2019

W czwartek, 6 maja 2019 r., uczniowie klas II, III i IV wzięli udział  w trójboju lekkoatletycznym. Nasi reprezentanci znaleźli się 15 najlepszych łódzkich szkół.

Z początkiem maja 2019 r. rozpoczęła się kampania wyborcza kandydatów na przewodniczącego lub przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Kandydowali: Natalia Frątczak (kl. VII A), Oskar Białkowski (kl. VII A), Nikola Kaźmierczak (kl. VII B), Julia Szczawińska (kl. VII B), Olena Topilska (kl. VI A), Zofia Sokołowska (kl. VI A), Oskar Filipczak (kl. VI B), Jakub Ochman (kl. VI B), Hanna Krauze (kl. IV B) i Amelia Gładysz (kl. IV B).

Wybory przewodniczącej/ego Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2019/2020 odbyły się w naszej szkole 6 czerwca 2019 r. (czwartek). Spośród wszystkich kandydatów najwięcej głosów uzyskała i została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w SP 45 Nikola Kaźmierczak, a jej zastępcami Julia Szczawińska i Natalia Frątczak.

Kategoria: Samorząd Szkolny