Artykuły filtrowane wg daty: środa, 05 czerwiec 2019

Z dużą przyjemnością zawiadamiamy, że jesteśmy już w posiadaniu wyników najważniejszej matematycznej rywalizacji roku. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły. To rekordowo wysoka liczba zgłoszeń! Ponadto, miło nam poinformować, że jeden z naszych uczniów zdobył wyróżnienie w skali ogólnopolskiej. Zdobywcą tytułu jest: PRZEMYSŁAW SOBÓL (kl. V c).

Gratulujemy!

W kategorii „Pomysł kreatywny czyli projektanci przestrzeni” na zajęciach koła regionalnego „Nasza Łódź” , uczniowie zaprojektowali i wykonali artystyczną wizualizację wielokulturowej Łodzi – łódzkie podwórka - studnie z wykorzystaniem gazet i kolorowych papierów w barwach flag narodów, które zamieszkiwały Łódź w XIX i na początku XX w.