Artykuły filtrowane wg daty: październik 2022

Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2022/2023

31 października 2022-poniedziałek jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów.  

W tym dniu nie ma lekcji. Dla wszystkich uczniów, których rodzice  pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

 

Kategoria: Aktualności

Nasza szkoła znalazła się w gronie placówek bijących rekord podczas  III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie".

Kategoria: Biblioteka

14 uczennic  z naszej szkoły wzięło udział w projekcie realizowanym przez fundację Otylii Jędrzejczak - Mistrzynie w Szkołach . W spotkaniu poza Otylią uczestniczyły także nasze reprezentantki olimpijskie z różnych dyscyplin: Joanna Fiodorow, Anna Puławska, Patrycja Maliszewska i Małgorzata Hołub-Kowalik.

Kategoria: Sport
21-10-2022

Beza na medal

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym Samorząd Uczniowski postanowił przygotować słodką niespodziankę dla nauczycieli i pracowników administracji.

Kategoria: Aktualności
20-10-2022

Beza na medal

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym Samorząd Uczniowski postanowił przygotować słodką niespodziankę dla nauczycieli i pracowników administracji. Dzięki zakupionym sprzętom AGD uczniowie wykonali dwa torty bezowe. Tym prezentem bardzo wszystkich zaskoczyliśmy.

17 października 2022 r. uczniowie z klas Ia i Ib odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne w Nieborowie, gdzie wzięli udział w warsztatach kiszenia kapusty. Na początku dzieci dostały główki kapusty, które samodzielnie obrały ze zniszczonych liści, a następnie poszatkowały warzywa.

Kategoria: Aktualności
Strona 1 z 3
Scroll to top