Artykuły filtrowane wg daty: maj 2022

Przypominamy, że zgodnie z

Kalendarzem roku szkolnego 2021/2022

24, 25, 26 maja 2022-wtorek, środa, czwartek są dodatkowymi dniami wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII w związku z egzaminami klas VIII.

Dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, dla wszystkich uczniów jest dzień 27 maja 2022 - piątek.

We wszystkie te dni nie ma lekcji.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice  pracują czynna będzie świetlica szkolna

w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Bardzo prosimy, aby potrzebę opieki nad dzieckiem w tych dniach zgłaszać do wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły.

Rodziców wraz z dziećmi

na spacer po Szkole Podstawowej nr 45,

przy ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3

12 maja 2022 r.

Rozpoczynamy o godz. 17.00.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, obejrzeć pracownie, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami.

Uzyskać informację dotyczące organizacji i życia szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Państwo konsultacje w kwietniu odbędą się 28.04.22 - czwartek.

Dla  klas IV-VIII w godz.:
- 5.30-17.00 - dla rodziców umówionych przez nauczycieli
- 17.00-18.00 - dla rodziców, którzy chcą spotkać się z nauczycielami