Artykuły filtrowane wg daty: maj 2022

1. W dniach 24, 25 i 26 maja 2022 odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie przychodzą do szkoły o godz. 8.30.

2. Każdego dnia egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00.

24 maja - egzamin z języka polskiego - 120 minut

25 maja- egzamin z matematyki - 100 minut

26 maja - języka obcego, który będzie trwał 90 minut

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę.

Przypominamy, że zgodnie z

Kalendarzem roku szkolnego 2021/2022

24, 25, 26 maja 2022-wtorek, środa, czwartek są dodatkowymi dniami wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII w związku z egzaminami klas VIII.

Dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, dla wszystkich uczniów jest dzień 27 maja 2022 - piątek.

We wszystkie te dni nie ma lekcji.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice  pracują czynna będzie świetlica szkolna

w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Bardzo prosimy, aby potrzebę opieki nad dzieckiem w tych dniach zgłaszać do wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły.

W piątek 13. maja, uczniowie z klas 3b, 4a i 4b uczestniczyli w festynie sportowo-rekreacyjnym organizowanym przez SP 55 w Łodzi.

Pięć dziewczynek i pięciu chłopców rywalizowało w zawodach lekkoatletycznych, a pozostali uczniowie z 3b dopingowali ich podczas startów.

Kategoria: Sport

Miło nam zakomunikować, że 28. kwietnia 2022 r. uczniowie klas IV-VI zdobyli I miejsce  w turnieju usportowione dwa ognie.

Zaangażowanie naszej reprezentacji w zdobycie jak najwyższego miejsca  było ogromne. Trzeba nadmienić, że nasi rywale byli również niezwykle waleczni.

Kategoria: Sport

W środę 11. maja reprezentacja z naszej szkoły z klas 5. i 6. wzięła udział w zawodach eliminacyjnych z rugby.

Mecze rozgrywaliśmy z następującymi szkołami: SP 51, SP Salezjanie i SP 54.

13-05-2022

Mali Siłacze

Nasi uczniowie z klas czwartych uczestniczyli we wtorek 10. maja w zawodach z mocowania.

Rozgrywali swoje walki w trzech konkurencjach: siłowania z piłką body ball, wypychania przeciwnika z maty zapaśniczej i zrywania tagów z bioder konkurenta.