Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2024

Piątek 21 czerwca 2024 r. był ostatnim dniem roku szkolnego 2023/2024. Podobnie jak rok wcześniej uroczystości kończące rok szkolny odbyły się w trzech turach. O godzinie 8.30 uczniowie klas VII -VIII zakończyli uroczyście rok szkolny 2023/2024, a mury szkoły opuścili uczniowie klasy ósmej. W części oficjalnej nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru z rąk ósmoklasistów młodszym kolegom, którzy w nowym roku szkolnym będą reprezentować szkołę w poczcie sztandarowym.

W dn. 17-19.06.2024 r. odbyła się wycieczka klas 8 do Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz w Pieniny. Plan wycieczki został zrealizowany od A do Z. Zwiedzanie zaczęliśmy od Zamku Królewskiego w Olsztynie, następnie udaliśmy się do Jaskini Wierzchowskiej – najdłuższej udostępnionej trasy podziemnej.

21-06-2024

WAKACJE !!!

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy wakacji letnich nadszedł już czas. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Niech te wakacje będą pełne niespodzianek, przygód i uśmiechu na Waszych twarzach!

• Dbajcie o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.
  • Korzystajcie z czasu wolnego na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji.
  • Zachowujcie umiar w korzystaniu z elektroniki i mediów społecznościowych.
  • Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z wody, zwłaszcza podczas kąpieli na basenie, jeziorze czy morzu.
  • Bądźcie pomocni i życzliwi wobec innych osób, szczególnie tych, którzy mogą potrzebować wsparcia.
  • Cieszcie się letnimi wakacjami, ale pamiętajcie o odpowiedzialnym i bezpiecznym zachowaniu!

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2024/25.

Tym pysznym tematem zakończyliśmy projekt czytelniczo – językowy dla klas 7 i 8

W listopadzie 2023 roku Z okazji Dnia Postaci z Bajek uczniowie przypomnieli sobie najpiękniejsze baśnie braci Grimm podczas zajęć czytelniczych, by następnie tłumaczyć na język niemiecki imiona bohaterów i charakterystycznych dla baśni elementów – postaci, przedmiotów.

Kategoria: Biblioteka

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/24

odbędą się 21 czerwca 2024 r. - piątek, w godzinach:

8.30

klasy VII – VIII - sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

9.30

klasy I – II - sala gimnastyczna, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.00

klasy V – VI - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.30  –

klasy III – IV - sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

17-06-2024

Dzień sportu

17 czerwca 2024 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w Szkolnym Dniu Sportu. Tradycyjnie po wspólnej rozgrzewce przedstawiciele klas wzięli udział w następujących konkurencjach: bieg sztafetowy w Parku Staromiejskim, wyścigi rzędów, przeciąganie liny, strzały piłki na pustą bramkę, strzały piłki kijem do unihokeja na pustą bramkę, rzuty poduszką z klęku.

Kategoria: Sport