Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2023

14 grudnia uczniowie i uczennice z klas 1-3 wybrali się do Muzeum Kinematografii, które znajduje się w Pałacu Karola Scheiblera.

Kategoria: Ukraina

Czy wiecie, że z zużytych plastikowych butelek można wyczarować ciekawe zabawki? Dziurawe rajstopy lub stare skarpetki przekształcić w zimowe ozdoby? W świetlicy wszystko jest możliwe!

Kategoria: Świetlica

W minioną sobotę tj.7 stycznia szczęśliwa siódemka Naszych trzecioklasistów wzięła udział w turnieju piłki ręcznej. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej "Anilana". Nasz zespół reprezentowali: Wiktoria Zakrzewska, Oliwier Pomykała, Dominik Koterba, Alan Jabłoński, Patryk Kowalski, Ilia Nikoliuk, Tsimafij Bayeshka.

Kategoria: Sport

Dzięki sprzyjającej pogodzie przedstawiciele poszczególnych poziomów klas wysadzili swoje drzewka świąteczne na teren zieleni przed szkołą.

Kategoria: Samorząd Szkolny

Kolejne warsztaty kulinarne w świetlicy szkolnej za nami…Tym razem, uczennice klasy drugiej, przygotowały deser jogurtowy ze świeżymi owocami, bakaliami oraz granolą.

Kategoria: Świetlica