Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2023

Szanowni Państwo

Informujemy, że laptopy dla uczniów klas 4 są już dostarczone do szkoły.
Po otrzymaniu od organu prowadzącego pełnomocnictwa Dyrektor zaprosi Państwa po odbiór sprzętu. O terminie odbioru poinformujemy przez e-Dziennik Librus.

Prosimy o zapoznanie się z treścią umów - do wyboru: przekazania na własność

albo użyczenia.

Oświadczenie rodzica

Oświadczenie rodzica o odmowie przyjęcia laptopa na własność

Protokół przekazania-przejęcia laptopa

Protokół użyczenia laptopa

Wzór umowy użyczenia

Wzór umowy przekazania na własność

Informacje o projekcie Laptop dla ucznia - baza wiedzy

 

 

Kategoria: Aktualności

21 września 2023 r. klasa 2a uczestniczyła w zajęciach sensorycznych w Parku Helenów. Podczas warsztatów dzieci poznawały przyrodę za pomocą różnych zmysłów, dowiedziały się na czym polegają zależności w przyrodzie i jak przyroda wyrównuje swoje straty.

Kategoria: Aktualności

20 września 2023 r. uczniowie klas III A i III B odwiedzili pasiekę w Lipce. Podczas wizyty dzieci poznały historię pszczelarstwa, dowiedziały się co pszczoła je, jak długo żyje oraz ile pszczół mieszka w ulu.

Kategoria: Aktualności

20 września 2023 r., w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego/ przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024.

Kategoria: Aktualności

Hala, halo.....możecie wierzyć, albo nie, ale 14 września 2023 r. reprezentacji klas 4 zabrakło 1 punktu do zwycięstwa w pierwszym łódzkim turnieju "Piłka ręczna na orlikach".

Kategoria: Sport

Zapraszamy uczniów klas 4 - 8 do udziału w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym. 

Konkurs polega na wykonaniu "kartki z kalendarza” tzw. „kalendarza zdzieraka”. Praca powinna prezentować sposoby, działania lub rozwiązania przyczyniające się do dbania oraz poprawy jakości powietrza w szczególności przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z tzw. „niskiej emisji” na terenie województwa łódzkiego. Przez „kartkę z kalendarza” rozumie się dwustronną pracę plastyczną w formacie A4 wykonaną na bloku technicznym.  

Uczniowie przynoszą wykonane prace do 9 października do Pani Kingi Różyckiej wraz z kartą zgłoszenia wypełnioną przez rodzica.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA

Strona 1 z 2
Scroll to top