21-09-2023

II miejsce klas 4 w turnieju "Piłka ręczna na orlikach"

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Hala, halo.....możecie wierzyć, albo nie, ale 14 września 2023 r. reprezentacji klas 4 zabrakło 1 punktu do zwycięstwa w pierwszym łódzkim turnieju "Piłka ręczna na orlikach".

Ostatecznie zajęliśmy dobre drugie miejsce. Turniej odbył się  na orliku Szkoły Podstawowej nr 169. W skład naszego zespołu weszli: Oliwier Pomykała (bramkarz), Alan Jabłoński, Michał Gudas ( pierwszy raz na turnieju PR), Illia Nikoliuk, Oskar Bednarczyk, Zosia Bogusławska, Wiktoria Zakrzewska, Wiktoria Szafrańska, Jan Nowicki, Dominik Koterba. Dzięki wspaniałej postawie naszego bramkarza oraz pozostałych zawodników drużyny rozgrywane mecze przyniosły wiele pozytywnych emocji. Kochana drużyno liczymy na więcej.....

Ilość odsłon: 1229 Ostatnio zmieniany: 21-09-2023
Więcej w tej kategorii: « Nasi medaliści Rugby tag »
Scroll to top