29-02-2020

infoSUKCES Oskara

Napisał:
infoSUKCES Oskara fot. Krystian Małecki

Miło nam poinformować, że praca Oskara Filipczaka, ucznia klasy VII b, została doceniona w VII Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym InfoSukces. Nasz uczeń znalazł się w gronie 20 najlepszych uczestników tego konkursu i został zaproszony do udziału w II etapie, gdzie sprawdzi swoją wiedzę z informatyki oraz umiejętności programowania w języku Scratch.

Praca zgłoszona do konkursu w I etapie konkursu to multimedialny projekt dotyczący technologii 5G.

Organizatorem konkursu jest Łódzki Kurator Oświaty oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Trzymamy kciuki za Oskara!

Ilość odsłon: 420 Ostatnio zmieniany: 12-06-2020

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top