26-06-2024

"To już jest koniec..."- a teraz nadszedł czas wakacji tych wyczekanych i tych wymarzonych

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Piątek 21 czerwca 2024 r. był ostatnim dniem roku szkolnego 2023/2024. Podobnie jak rok wcześniej uroczystości kończące rok szkolny odbyły się w trzech turach. O godzinie 8.30 uczniowie klas VII -VIII zakończyli uroczyście rok szkolny 2023/2024, a mury szkoły opuścili uczniowie klasy ósmej. W części oficjalnej nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru z rąk ósmoklasistów młodszym kolegom, którzy w nowym roku szkolnym będą reprezentować szkołę w poczcie sztandarowym.

Uczniowie klasy siódmej przyjmujący sztandar ślubowali godnie reprezentować społeczność uczniowską. O godz.9.30 odbyła się druga uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego dla klas I-II, podczas której Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami klas I – II wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce nagrody książkowe. Zaś trzecia uroczystość odbyła się o godzinie 10:30 podczas, której uczniowie klas III zakończyli pierwszy etap edukacji a uczniowie klas IV po raz pierwszy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wszystkie trzy uroczystości wzbogaciły występy taneczno - wokalne uczniów klas I-VII. 

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, nabrania sił do kolejnych wyzwań w przyszłym roku szkolnym, a we wrześniu szczęśliwego powrotu do szkoły.

 

Ilość odsłon: 148 Ostatnio zmieniany: 27-06-2024
Więcej w tej kategorii: « Wycieczka klas 8
Scroll to top