W ostatnim tygodniu nauki klasa 7b jak co roku odwiedziła Park Helenów w celu piknikowania. I jak co roku świetnie się bawiła, grając w badmintona, piłkę nożną i uno, a także dzieląc się swoimi przemyśleniami, pasjami, a nawet wyznaniami. Pogoda i humory dopisały, więc wspólnie ustalono, że można już zaczynać wakacje. 

Informujemy, że w najbliższy czwartek, 25 czerwca 2026 roku zajęcia dydaktyczne zostaną skrócone. Lekcje będą trwać 30 minut, a przerwy między nimi 10 minut (z wyjątkiem dwóch przerw obiadowych).

Harmonogram dzwonków

1.  8.00 -  8.30
2.  8.40 -  9.10 
3.  9.20 -  9.50
4. 10.00 - 10.30 - obiad
5. 10.50 - 11.20 - obiad
6. 11.40 - 12.10
7. 12.20 - 12.50
8. 13.00 - 13.30

 

W czwartek i piątek świetlica szkolna pracuje bez zmian.

W piątek, 26 czerwca, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego według harmonogramu zamieszczonego w poniższym artykule.

W piątek, 19 czerwca, w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu „Szkolny Mam Talent”. Wydarzenie podzielono na dwie części: dla uczniów klas 1–3 oraz 4–6, co pozwoliło każdemu uczestnikowi zaprezentować swoje umiejętności w przyjaznej i dostosowanej do wieku atmosferze.

Dyrekcja Szkoły oraz Wychowawcy serdecznie zapraszają Rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie informacyjne przed nowym rokiem szkolnym 2026/2027,

które odbędzie się 27 sierpnia 2026 r. (czwartek)  o godz.17.00.

 

UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 

odbędą się 26 czerwca 2026 - piątek, w godzinach:

8.30 VII - VIII  sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
10.00 I - II sala gimnastyczna, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
10.00 V -VI spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
10.45 III - IV sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

W minionym tygodniu klasa 7b kontynuowała poznawanie ciekawych nowych miejsc na mapie naszego miasta i odwiedziła "Punkt Zwrotny" - nową placówkę propagującą ekologiczny styl życia. Młodzież zmierzyła się z kryzysem energetycznym, suszą oraz problemem składowania odpadów, wcielając się w rolę sztabu kryzysowego zarządzającego miastem.

22 maja klasy 5 i 6 zamieniły szkolne ławki na pełen atrakcji, tematyczny park rozrywki, stylizowany na XVI-wieczne renesansowe miasto handlowe – Mandorię. Uczniowie spędzili czas na zabawie, korzystając z licznych rollercoasterów, karuzel i innych atrakcji parku, testując swoją odwagę. To był dzień pełen emocji, śmiechu i integracji! 

Zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń, wszyscy bezpiecznie wrócili do domów.

 

Strona 1 z 130
Scroll to top