Artykuły filtrowane wg daty: październik 2023

Pierwsze świetlicowe warsztaty kulinarne w nowym roku szkolnym już za nami. W ramach omawiania bloku tematycznego „Witaminki z sadów i ogrodów, czyli kilka słów o zdrowym odżywianiu”, uczennice klas II przygotowały owocowe szaszłyki. Na talerzach pojawiły się świeże gruszki, winogrona, mandarynki, śliwki, maliny, kiwi i banany.

Kategoria: Świetlica

Mamy przyjemność poinformować Wszystkich Państwa, że i w tym roku Nasza Szkoła i Nasze Nauczycielki: p.Jolanta Podsiadły i p.Aneta Jarzyna zostały nominowane do nagrody "Szkoła Roku" i " Nauczyciel Roku" w ramach Plebiscytu Edukacyjnego 2023 organizowanego przez Dziennik Łódzki.

Głosowanie  już się rozpoczęło i potrwa do 14 listopada 2023 r. do godziny 20:00.

Wygrywają Ci co zdobędą największą liczbę głosów.

Liczymy na Państwa głosy.

Kategoria: Aktualności

24 października uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w turnieju piłki ręcznej w ramach programu Anilana Handball Kids. Turniej tradycyjnie odbył się w hali " Anilana" w Łodzi na ulicy Sobolowej. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dominik Koterba, Alan Jabłoński, Jan Sobierski, Stanisław Miller, Artur Gudas, Franciszek Łapiński. Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym.

Kategoria: Sport

Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2023/2024

dni 2 - 3 listopada 2023 r. są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VIII.

 

Dla wszystkich uczniów, których rodzice  pracują czynna będzie świetlica szkolna

w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Bardzo prosimy, aby potrzebę opieki nad dzieckiem w tych dniach zgłaszać do wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły.

Kategoria: Aktualności

Możemy ogłosić sukces akcji, bowiem, dzięki Waszemu zaangażowaniu, udało się zabrać 1603 kilogramy kasztanów.

Absolutnymi zwycięzcami w swoich kategoriach wiekowych zostały klasy 3b (228,5 kg) i 8b (303,5 kg), ale na wyróżnienie zasługują także klasy 2a (196kg) i 4a (180kg).

Bardzo dziękujemy za udział w zbiórce kasztanów. Kolejna za rok.

Samorząd Uczniowski z nauczycielem bibliotekarzem

Kategoria: Samorząd Szkolny

Na lekcjach chemii klasy ósme badały właściwości kwasu siarkowego (VI). Uczniowie poznali sens powiedzonka „Pamiętaj chemiku młody - wlewaj zawsze kwas do wody!!!”, dowiedzieli się co to znaczy, że kwas jest żrący. Wykonali szereg ciekawych doświadczeń.

Kategoria: Aktualności
Strona 1 z 3
Scroll to top