29-10-2023

IV miejsce w turnieju Anilana Handball Kids klas 5

Napisane przez: Monika Jakóbiec

24 października uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w turnieju piłki ręcznej w ramach programu Anilana Handball Kids. Turniej tradycyjnie odbył się w hali " Anilana" w Łodzi na ulicy Sobolowej. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dominik Koterba, Alan Jabłoński, Jan Sobierski, Stanisław Miller, Artur Gudas, Franciszek Łapiński. Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym.

Nasi zawodnicy dzielnie walczyli z rywalami w każdym meczu wylewając "tony potu i zmęczenia". Niestety walkę o miejsce na tzw. "pudle" przegraliśmy jedną bramką. Ta sytuacja Naszych uczniów nie zniechęca - wręcz przeciwnie zachęca do jeszcze intensywniejszej pracy. Miano najlepszego zawodnika Naszej reprezentacji sędziowie przypisali Janowi Sobierskiemu. Dla wszystkich zawodników za poświęcenie, walkę i niesamowite emocje - dziękujemy!!!!!! 

Ilość odsłon: 349 Ostatnio zmieniany: 29-10-2023
Więcej w tej kategorii: « Rugby tag Turnieje Rugby Tag »
Scroll to top