Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2023

Nie od dziś wiadomo, że z tekstem dramatycznym najlepiej pracuje się, czytając go z podziałem na role. Tej niełatwej sztuki podjęła się klasa 8b i zmierzyła się  z interpretacją tragedii Juliusza Słowackiego, w której "trup ściele się gęsto".

Kategoria: Aktualności

Uczniowie z klasy 1b już po raz drugi uczestniczyli w zajęciach na terenie Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Tym razem dzieci dogłębnie zapoznały się z symbolami narodowymi naszego kraju. Podczas spotkania wykazały się ogromną wiedzą. Świetnie współdziałały w grupach i pracowały nad zadaniami. Wspólnie wykonały godło Polski według swojego pomysłu pamiętając o wszystkich cechach tego symbolu.

Kategoria: Aktualności

Klasy drugie (2a i 2b) 21 XI 2023 r. uczestniczyły w Muzeum Tradycji Niepodległościowych  w warsztatach patriotycznych związanych ze Świętem Niepodległości. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się kogo można nazwać żołnierzem i jakie są jego zadania, mierzyły różne rodzaje mundurów i wykonywały prace plastyczne.

Kategoria: Aktualności

Uczniowie klasy 5b w miniony wtorek tj. 21 listopada 2023 r. przysporzyli nam nie lada pozytywnych emocji  ostatecznie plasując się na 2 miejscu turnieju Anilana Handball Kids organizowanym przez Klub Sportowy "Anilana".

Kategoria: Sport

16 listopada odbyła się pierwsza w historii klasy VB (a może i całej szkoły) bitwa o Plac Broni. Drużyny Dzieci z Placu Broni oraz Czerwonych Koszul w nietypowy sposób podsumowały pracę z lekturą.

Kategoria: Aktualności

W piątek 24 listopada uczniowie klasy 4a uczestniczyli w zajęciach wychowania fizycznego i swobodnego skakania w parku trampolin " Saltos". Udział w tego typu zajęciach i w tym miejscu czwartoklasiści podsumowali tymi słowami: cudownie, skocznie, akrobatycznie- to była nasza najlepsza wycieczka!!!

Kategoria: Aktualności
Strona 1 z 3
Scroll to top