Artykuły filtrowane wg daty: maj 2023

W piątek 26 maja nasi uczniowie z klas szóstych,  wzięli udział w zawodach rugby tag.

Zmagania odbywały się na stadionie Budowlanych Łódź. Rywalizowaliśmy w grupie eliminacyjnej z następującymi szkołami: SP Konstantynów, SP Kurowice i SP 120 Łódź.

Uwaga, uwaga!

Możecie wierzyć albo nie, ale w końcu drukarka 3 D - Adventurer 4 zakupiona w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" wykonała pierwszy zaprojektowany wytwór. Był nim breloczek do kluczy. Mamy nadzieję, że od teraz tych wytworów będzie więcej...... Wszystkie będziecie mogli podziwiać na stronie szkoły.

Uwaga, uwaga!

W miniony piątek tj. 19 maja 2023 roku przedstawiciele klas III i IV wzięli udział w trójboju lekkoatletycznym. Zespół tworzyli : Oliwier Pomykała, Dominik Koterba, Jan Sobierski, Tshimafei Bayeshka, Illia Nikoliuk, Alan Jabłoński.

Kategoria: Sport

16 maja 2023 r. damska i męska reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w czwórboju lekkoatletycznym. Ostatecznie zespoły uplasowały się na XI pozycjach.

Szanowni Państwo -

Rodzice, którzy otrzymają z Urzędu Miasta Łodzi mailową wiadomość
o zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie, powinni:

- w dniach 22,23,24 maja 2023 dostarczyć wypełnione karty kwalifikacyjne

- do dnia 7 czerwca 2023 dokonać wpłaty.

Niedostarczenie karty lub niedokonanie wpłaty w terminie skutkuje skreśleniem dziecka z listy uczestników półkolonii.

OPŁATA ZA 1 TURNUS (5 DNI) WYNOSI 200,00 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  PRZELEWEM

z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz turnusu

NUMER RACHUNKU SP45 :

Do 1 czerwca zostanie uruchomiony nabór uzupełniający.

Aktualne informacje https://uml.lodz.pl/polkolonie-miejskie-2023/