Wyświetlenie artykułów z etykietą: Sukcesy

Wzorem lat ubiegłych, w dniach 4 i 18 października 2019 r., odbyła się w naszej szkole "Mała Jesienna Olimpiada Sportowa". W tym roku przybyłych przedszkolaków z Przedszkoli nr 35, 18, 50 oraz uczniów klas I a i I b przywitała "Pani Jesień".

Kategoria: Sport

Dziesięcioosobowa drużyna z Naszej szkoły wzięła udział w piątek, 11 października 2019 r., w VI turnieju zabaw z mocowaniem  z cyklu "Mali siłacze na maty". Organizatorem imprezy było Miasto Łódź, MOSiR oraz kluby zapaśnicze. Zawody odbyły się w hali sportowej  przy ulicy Małachowskiego 7.

Kategoria: Sport

We wtorek, 8 października 2019 r., dwadzieścioro uczniów i uczennic z klas VII-VIII Naszej szkoły wzięło udział w zawodach sportowych pn. "Sztafetowe biegi przełajowe".

Kategoria: Sport
Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
tytuł finalisty Agata Kamińska, kl. 4a Krystian Małecki Konkurs informatyczny "Historia kodem zapisana" ŁCDNiKP
wyróżnienie Przemysław Soból, kl. 5c Miłosz Gliński Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
IV miejsce reprezentacja kl. 7-8 Jerzy Kowalczyk Wyścigi rzędów MOSiR w Łodzi
V miejsce reprezentacja kl. 7-8 Jerzy Kowalczyk Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w piłce nożnej MOSiR w Łodzi
I miejsce Aleksandra Pawlikowska, kl. 8b Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Martyna Lewandowska, kl. 8b Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Natalia Frątczak, kl. 7a Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Marta Wiśniewska, kl. 7a Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3

 

Kategoria: Osiągnięcia

W ramach projektu "Lepsze perspektywy" uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach w Planetarium EC1 w Łodzi oraz mogli zobaczyć wystawę nagrodzonych prac.

W konkursie plastycznym "Tę książkę warto przeczytać" wyróżniono następujące prace:
I miejsce - Przemek Soból, kl. V c
II miejsce - Szymon Waszczak, kl. VI b
III miejsce - Kasia Kowalczyk, kl. V b
Wyróżnienia otrzymują: Martyna Szczawińska (kl. V b), Jan Gajda (kl. VII a) oraz Daria Siekierka (kl. V c).
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie,a laureatom gratulujemy.

Kategoria: Biblioteka

Losowe artykuły

Scroll to top