SP 45 - Łódź

Uczniowie z klasy III b już od kilku dni przygotowywali się do uczczenia Święta Niepodległości. Zgromadzili wiele informacji, które zamieścili w lapbookach. Zapisali pytania dotyczące historii Polski oraz złożyli Ojczyźnie piękne życzenia. Efekty swojej pracy pokazali zaproszonym gościom i uczniom klasy IV. Na podsumowanie działań obejrzeli piękny film dotyczący NIEPODLEGŁOŚCI.

W poniedziałek, 4 listopada 2019 r., reprezentacja klas IV i VI wzięła udział w hali Społem w eliminacjach Małej Ligi Rugby Tag. Po zaciętych meczach, awans do półfinału województwa łódzkiego wywalczyli uczniowie z klasy IV a. Naszym wyróżniającym się zawodnikiem, który zdobył największą ilość przyłożeń, był Wojtek Kukuła. Gratulujemy!!!

Do nastrojów wakacyjnych zawsze miło powracać, szczególnie wtedy, gdy za oknami panuje zmienna polska jesień. Uczniowie klasy V b postanowili odświeżyć słoneczne wspomnienia i wybrać się na wycieczkę do Włoch. Wspólnie z Akademią INSPIRO uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych podczas, których przygotowaliśmy tradycyjną pizzę.