Artykuły filtrowane wg daty: luty 2023

Klasa 3b była na zajęciach w Muzeum Farmacji. Tam uczniowie zapoznali się z historią aptekarstwa. Z wielkim zainteresowaniem słuchali nowych trudnych słów.

Kategoria: Aktualności

Całkiem niedawno uczniowie klasy 3b wirtualnie przenieśli się do czasów, gdzie zamek pełnił niezwykle ważną rolę. Po zapoznaniu się z materiałem filmowym, zdjęciowym … samodzielnie pracując w grupach zbudowali zamki z niezwykłych klocków.

Kategoria: Aktualności

W środę 22 lutego 2023 r. uczniowie klasy 4b uczestniczyli w zajęciach wychowania fizycznego w parku trampolin " Saltos" przy ulicy Srebrzyńskiej.

Kategoria: Aktualności
25-02-2023

Mój idol

21 lutego to ostatni dzień karnawału. Ten dzień w naszej szkole przebiegał pod hasłem " Mój idol".

Kategoria: Aktualności

We wtorek w naszej szkole uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w balu karnawałowym. Na bal przybyły księżniczki, wróżki, stwory, zwierzątka, roboty, sportowcy … nie sposób wszystkich wymienić. Pani animatorka zadbała o super atmosferę. Wszyscy świetnie bawili się.

Kategoria: Aktualności

17 lutego obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA. Kot to pocieszne zwierzę, bardzo często spotykane w naszych domach. Samorząd Uczniowski postanowił wykorzystać ten dzień w ramach akcji "nie tylko szkołą żyje uczeń".

Kategoria: Samorząd Szkolny
Strona 1 z 3
Scroll to top