Artykuły filtrowane wg daty: luty 2021

Miniony piątek był wyjątkowym dniem dla uczniów klas pierwszych. To w tym dniu złożyli przysięgę w obecności zaproszonych gości.

Uczniowie klasy 1b, aby przyjąć pasowanie od Pani dyr. Małgorzaty Zwolińskiej musieli pokazać swoje umiejętności.

Świetnie poradzili sobie z ustawieniem w dwuszeregu, pokazali jak pracują w zespołach i wspólnie układają wyrazy z rozsypanki sylabowej. Rewelacyjnie uzupełnili matematyczne słoneczka i ułożyli zdania, które następnie zapisali. Na koniec mówili o swoich zeszytach OK.

Wszystko udało się.

Z wielkim wzruszeniem i powagą złożyli przysięgę ucznia i zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 im. Jana Matejki w Łodzi.

Gratulujemy i witamy Was bardzo serdecznie.

Życzymy powodzenia w zdobywaniu umiejętności i wiedzy.smile

W 1 b dziś wielkie poruszenie, Bałwanek z leśnymi zwierzętami przybył na przedstawienie.
Rude Wiewiórki wierszyk powiedziały, płoche Zajączki kilka słów dodały, szare Wróbelki trzy grosze dorzuciły, a na koniec wszyscy zatańczyli.