W oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. w sprawie organizacji roku szkolnego przypominamy, że dzień:

 

31 października 2019 r. - czwartek

jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tych dniach organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice w tym dniu pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Jeżeli w tych dniach Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, prosimy o przekazanie tej informacji do wychowawcy klasy lub przekazanie jej w sekretariacie szkoły.

Z uwagi na zwolnienie lekarskie p. Jerzego Kowalczyka wszystkie zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez nauczyciela oraz zajęcia w ramach projektu "Trener Osiedlowy" są odwołane od dziś - 21.10.19, do końca tygodnia- 25.10.19

W związku z Dniem Edukacji Narodowej zajęcia w tym dniu będą odbywały się według harmonogramu:

8.00 - Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów Naszej Szkoły

8.00-11.30 - zajęcia w klasach II-III - zgodnie z planem (obiad o 11.30)

8.55-12.35 zajęcia w klasach IV-VIII - zgodnie z planem (obiad o 12.35)

Jest to dzień bez ocen.

Zapraszamy wszystkich Rodziców naszych uczniów na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania,

które odbędą się 12 września 2019 r. według harmonogramu:

klasa wychowawca godzina sala
1a Aneta Jarzyna 17.00 11
1b Joanna Klauze 17.00 8
2a Jadwiga Łuczak 19.09-godz. 17.00 10
2b Małgorzata Cendrowicz 17.00 9
3a Adrianna Niedźwiecka 17.00 12
3b Jolanta Podsiadły 17.00 13
4a Jolanta Ozimek 18.00 20
5a Anna Małek 18.00 18
5b Miłosz Gliński 18.00 19
5c Maria Ludwik 18.00 22
6a Agnieszka Olczyk 18.00 10
6b Monika Drużyńska 18.00 24
6c Monika Jakóbiec 18.00 14
7a Małgorzata Wasilewska 18.00 36
7b Joanna Lesiak 18.00 23
8a Monika Dunajczan 18.00 25
8b Zbigniew Krukowski 18.00 21
29-08-2019

Zaczynamy!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

odbędzie się 2 września 2019 r.-poniedziałek

 8.30 - klasy I w sali gimnastycznej

9.30 - klasy II-IV.

Klasy IV w sali gimnastycznej, pozostałe klasy spotykają się z wychowawcami w pracowniach

10.30 - klasy V-VIII.

Klasy VIII w sali gimnastycznej, pozostałe klasy spotykają się z wychowawcami w pracowniach

 

klasa sala wychowawca
1 a  8 Joanna Klauze
1 b 11 Aneta Jarzyna
2 a 10 Jadwiga Łuczak
2 b 9 Małgorzata Cendrowicz
3 a 12 Adrianna Niedźwiecka
3 b 13 Jolanta Podsiadły
4 a 20 Jolanta Ozimek
5 a 18 Anna Małek
5 b 19 Miłosz Gliński
5 c 22 Maria Ludwik
6 a 34 Agnieszka Olczyk
6 b 24 Monika Drużyńska
6 c 14 Monika Jakóbiec
7 a 36 Małgorzata Wasilewska
7 b 23 Joanna Lesiak
8 a 25 Monika Dunajczan
8 b 21 Zbigniew Krukowski

Egzaminy poprawkowe odbędą się 26 i 27 sierpnia 2019 r - poniedziałek, wtorek.

Wszystkie egzaminy rozpoczynają się egzaminem pisemnym o godzinie 9.00 w sali nr 18

26 sierpnia 2019 r. - egzamin poprawkowy z matematyki

27 sierpnia 2019 r. - egzamin poprawkowy z języka polskiego i z języka angielskiego

Zdającym życzymy powodzenia.

Strona 1 z 87
Scroll to top