Harmonogram spotkań z rodzicami 

w roku szkolnym 2022/23

  • Zebrania z rodzicami klas I-III – godz. 17.00 
  • Zebrania z rodzicami klas IV-VIII – godz. 18.00 

15 września 2022 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

         - I-III – godz. 17.00 

         - IV-VIII – godz. 18.00 

17 listopada 2022 r. 

  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 8,15 grudnia 2022 r. 
  • Zebrania semestralne dla klas: 

        - I-III – godz. 17.00 

        -IV-VIII – godz. 18.00 

  • 12 stycznia 2023 r.  
  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 9 marca 2023 r. 
  • Konsultacje – godz. 16.30-17.30 
  • Zebrania dla klas: 

        - I-III – godz. 17.00 

        - IV-VIII – godz. 18.00 

  • 20 kwietnia 2023  
  • Konsultacje – godz. 16.30-18.00 
  • 19 maja 2023 r. 

W bieżącym roku szkolnym wszyscy nauczyciele będą raz w tygodniu pełnili dyżury konsultacyjne dla uczniów, rodziców wg poniżej zamieszczonego harmonogramu.

Konsultacje te nie będą odbywały się w tygodniach konsultacji dla rodziców zamieszczonych w harmonogramie: Zebrania/ konsultacje 

  nauczyciel przedmiot dzień tygodnia godziny sala
1. Błaszczyk Maria informatyka czwartek  13.00-14.00 34
2. Barańska Agata świetlica wtorek 14.30-15.30 18
3. Barańska Katarzyna pedagog wtorek 15.30-16.30 5
4. Barańska Violetta edukacja wczesnoszkolna czwartek 12.55-13.55 8
5. Brzozowska-Daniel Paulina psycholog piątek 12.55-13.55 5
6. Czajka Anna matematyka poniedziałek 13.50-14.50 19
7. Dunajczan Monika fizyka/ chemia wtorek 14.35 - 15.35 25
8. Dzierbicki Krzysztof informatyka czwartek 15.30-16.30 34
9. Goc Jacek geografia wtorek 15:10-15:35 36
10. Iskierka Marcin wos środa 7.30-8.00 21
11. Jabłońska Dominika świetlica czwartek  11.00-12.00 17
12. Jakóbiec Monika wf/ technika poniedziałek 14.45-15.45 sala gimn.
13. Jarzyna Aneta edukacja wczesnoszkolna wtorek 13.50-14.50 11
14. Klewin-Pilarz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna wtorek 12.55-13.55 10
15. Kowalczyk Jerzy wf/edb środa 14.45-15.45 sala gimn.
16. Krukowski Zbigniew język angielski czwartek 14.45-15.45 21
17. Kucharczyk-Drużyńska Monika język polski wtorek 14.45-15.45 24
18. Kukułka Agnieszka historia wtorek 15.30-16-30 20
19. Lesiak Joanna język polski poniedziałek 14.45-15.45 23
20. Ludwik Maria matematyka poniedziałek 15.30-16.30 22
21. Łukaszewicz Olczyk Agnieszka język polski poniedziałek 13.50-14.50 24
22. Masłowska Jolanta wf poniedziałek 14.45-15.45 sala gimn.
23. Niedźwicka Adrianna edukacja wczesnoszkolna czwartek 11.50-12.50 12
24. Nowicka Monika edukacja wczesnoszkolna piątek 11.50-12.50 9
25. Pawlak Anna religia czwartek  14.45-15.45 12
26. Podsiadły Jolanta edukacja wczesnoszkolna czwartek 13.50-14.50 13
27. Politowska Karolina świetlica poniedziałek 15 00-16.00 7
28. Przybylska Magdalena muzyka wtorek 15.30 - 16.30 18
29. Rapacka-Wojtala Sylwia

język niemiecki 

język angielski

poniedziałek 14.45-15.45 18
30. Ronkiewicz Agnieszka język angielski wtorek 13.50-14.50 21
31. Różycka Kinga biologia/ geografia wtorek 14.45-15.45 36
32. Skrzypczyk Anna religia środa 13.50-14.50 18
33. Zmysłowska -Kutysz Karolina historia środa 15.30-16.30 biblioteka
34. Żak Małgorzata plastyka środa 15.20 - 16.20 18

Zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się 15 września 2022-czwartek, w godzinach i salach podanych w tabeli poniżej:

klasa  godzina wychowawca  sala 
1a godz.17.00        Aneta Jarzyna  11
1b   Violetta Barańska
2a  Agnieszka Klewin-Pilarz  10 
2b   Monika Nowicka
3a   Adrianna Niedźwiecka  12
3b  Jolanta Podsiadły  13 
4a godz. 18.00     Monika Kucharczyk-Drużyńska  24
4b   Agnieszka Łukaszewicz -Olczyk  19
5a   Joanna Lesiak  23
5b Kinga Różycka 36
6a Zbigniew Krukowski 21
6b Monika Dunajczan 25
7a godz.17.00 Agnieszka Ronkiewicz 22
7b godz. 18.00 Agnieszka Ronkiewicz 22
8a Małgorzata Żak 18
8b Monika Jakóbiec 14
8c Karolina Zmysłowska Kutysz 20

 Zebranie rodziców klasy 2b odbędzie się w późniejszym terminie.

 

 

26-08-2022

Zaczynamy :)

 

 

 Rok szkolny 2022/23 rozpoczynamy 1 września - czwartek - spotkaniami z wychowawcami klas w salach lekcyjnych. 

W sali gimnastycznej powitamy tylko:

Klasy I – godz. 8.30-10.00 

Klasy IV – godz. 10.00 -11.30

Pozostałe klasy: II, III, V- VIII – uczniowie idą samodzielnie bezpośrednio do sal według harmonogramu:

klasa wychowawca

godzina rozpoczęcia

i zakończenia

sala lekcyjna
2a Agnieszka Klewin-Pilarz 9.00-10.30 10
2b Monika Nowicka 9
3a Adrianna Niedźwiecka 12
3b Jolanta Podsiadły 13
5a Joanna Lesiak 9.30-11.00 23
5b Kinga Różycka 36
6a Zbigniew Krukowski 21
6b Monika Dunajczan 25
7a Agnieszka Ronkiewicz 10.30-12.00 22
8a Małgorzata Żak 18
8b Monika Jakóbiec 14
8c Karolina Zmysłowska Kutysz 20

 

Dn. 17.03 klasa 6a uczestniczyła w egzotycznej wystawie pająków i skorpionów. Uczniowie wzięli udział w ''żywej lekcji biologii'', dzięki której mieli okazję poznać kilkadziesiąt gatunków pająków ze wszystkich zamieszkałych kontynentów oraz pustynne skorpiony. Ekspozycja okazała się świetnym sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów towarzyszących wizerunkowi tych stworzeń. Opiekunowie wystawy udowodnili, że pająki nie są takie straszne, jak je malują!

W mijającym roku szkolnym chętni uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w zajęciach koła fizyko – chemicznego realizowanych w ramach projektu „Lepsze perspektyw II”. Okazało się, że fizyka i chemia nie są TAKIE STRASZNE smile . Wystarczy być bystrym obserwatorem i prawidłowo wyciągać wnioski. Uczniowi uczestniczący w zajęć opanowali te umiejętności a dodatkowo dobrze się przy tym bawili.

Strona 1 z 98
Scroll to top