16-01-2019

Szanowni Rodzice

W poniedziałek 21 stycznia wracamy do zajęć zgodnie z planem lekcji i ewentualnie harmonogramem zastępstw. W związku z zaistniałą przerwa w nauce obowiązywać będą nowe terminy związane z zakończeniem półrocza:

- Informacja o przewidywanych ocenach - 25 stycznia 2019 r.

- Termin wystawienia ocen w Librusie - 30 stycznia 2019 r.

Zebrania z rodzicami - termin bez zmian - 31 stycznia - kl. I-III - godz. 17.00

kl. IV-VIII - godz. 18.00

Dziękujemy Państwu za wsparcie i zrozumienie trudnej sytuacji organizacyjnej w szkole oraz problemów w oświacie.

Dyrektor SP 45 Małgorzata Zwolińska

Szanowni Rodzice

W związku z dużą absencją chorobowa nauczycieli zmuszeni jesteśmy do zaplanowania zmian organizacyjnych od poniedziałku 14 stycznia 2019 r. Organizowane będą tylko zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którzy przyjdą do szkoły. O terminie powrotu do pracy zgodnie z planem lekcji zostaną Państwo poinformowani w poniedziałek lub we wtorek.

Zwracamy się z prośbą o zrozumienie naszej trudnej sytuacji i jeżeli jest to możliwe pozostawienie dzieci w domu.

Świetlica pracuje w godz. 7.00-17.00.

W przypadku nieobecności ucznia w szkole wpłaty na obiad zostaną odliczone.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Z poważaniem Małgorzata Zwolińska