W oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. w sprawie organizacji roku szkolnego przypominamy, że dzień:

2 listopada 2018 r. - piątek

jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tych dniach organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice w tym dniu pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Jeżeli w tych dniach Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, prosimy o przekazanie tej informacji do wychowawcy klasy lub przekazanie jej w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze w tym roku zebrania,

które odbędą się 13 września 2018 r - czwartek

7b Zbigniew Krukowski 21
8a Jolanta Ozimek 20
8b Maria Ludwik 18

W poniedziałek - 3 września - wszyscy uczniowie klas II-VIII zgromadzili się na boisku, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019. Wcześniej, do grona społeczności uczniowskiej dołączyło 44 uczniów klas I. Serdecznie witamy ich w naszym gronie i życzymy powodzenia i wiele radości w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności :D Powodzeni życzymy też wszystkim uczniom, w szczególności uczniom klas VIII, którzy w tym roku szkolnym będą zdawali swój pierwszy egzamin. Naszym nauczycielom życzymy zaś samych sukcesów! :D

W końcu nadszedł ten radosny dzień! Z rąk Pani Dyrektor najlepsi z nas odbierali nagrody, wychowawcy rozdali świadectwa z ocenami, na które pracowaliśmy przez cały rok!

I ... jeszcze wiele ciepłych słów  podziękowania skierowanych do naszych nauczycieli - szczególnie tych, z którymi musimy się rozstać -Panią Hanną Wiśniewskiej- nauczycielką matematyki, Panią Elżbietą Czumą - nauczycielką religii i siostrą Dorotą Polniak.

Dziękujemy za serce, cierpliwość i zrozumienie.

D Z I Ę K U J E M Y!!!

29-08-2018

Zaczynamy!

Zapraszamy uczniów klas I wraz z Rodzicami

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19,

które odbędzie się o godz. 8.30 w sali gimnastycznej w dn. 3 września 2018 r.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dla klas II-VIII odbędzie się o godz. 10.00 na boisku szkolnym.

W razie deszczu uczniowie klas II, III, V, VI, VII i VIII spotykają się z wychowawcami w swoich klasach, a uczniowie klas IV zbierają się w sali gimnastycznej.

Klasa Wychowawca Sala
1a Jadwiga Łuczak 10
1b Małgorzata Cendrowicz 9
2a Adrianna Niedźwiecka 12
2b Jolanta Podsiadły 13
3a Joanna Giryn-Klauze 8
4a Anna Małek 22
4b Miłosz Gliński 19
4c Joanna Dylewska 14
5a Agnieszka Łukaszewicz-Olczyk świetlica
5b Monika Kucharczyk-Drużyńska 24
5c Monika Jakóbiec 11
6a Małgorzata Wasilewska 36
6b Joanna Lesiak 23
7a Monika Dunajczan 25
7b Zbigniew Krukowski 21
8a Jolanta Ozimek 20
8b Maria Ludwik 18
27-06-2018

DZIEŃ PRYMUSA

Jak każdego roku szkolnego - dzień przed jego zakończeniem,

jest DNIEM PRYMUSA.

W tym roku uczniowie klas I-III odbierali wyróżnienie w trzech najważniejszych dla nich kategoriach - płynnie czytam, szybko liczę i pięknie piszę. Wyróżnieni zostali nie tylko najlepsi, ale także Ci, którzy poczynili największe postępy. Dyplomy odebrali najlepsi matematycy klas III, liderzy frekwencji oraz najlepsi czytelnicy biblioteki szkolnej. Wszyscy uczniowie klas III otrzymali także certyfikat potwierdzający nadanie im tytułu Mistrza Programowania w projekcie "Szansa dla szkoły"

Swoje dokonania podsumowali również uczniowie klas IV-VII, którzy jak co roku odebrali wyróżnienia w kategoriach: PRYMUS klasy, lider frekwencji, najlepszy kolega.

W tym roku PRYMUSEM SZKOŁY została Martyna Lewandowska z kl. VII b, a liderem frekwencji jest Janek Gajda z kl. VI a.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

A oto PRYMUSI KLAS IV-VII:

4a - Nikola Osiecka, 4b - Julia Roszczyk, 4c - Przemysław Soból, 5a - Witold Fordoński, 5b - Oskar Filipczak, 6a - Wiktoria Kowalska, 6b - Julia Szczawińska i Agnieszka Żuraw, 7a - Tomasz Wolski, 7b - Martyna Lewandowska