SP 45 - Łódź

Dnia 15,16,17 kwietnia 2019 r. godz. 9.00
odbędzie egzamin Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

dla klas VIII

W tych dniach -  zgodnie z organizacją roku szkolnego - nie ma zajęć lekcyjnych.

Ze względu na strajk i zaangażowanie w organizację egzaminu nie mam żadnych możliwości opieki nad dziećmi w świetlicy.

Proszę o pomoc oraz zapewnienie opieki w domu, a w jednostkowych trudnych sytuacjach zgłoszenie potrzeb w sekretariacie szkoły.

Zbiórka uczniów klas VIII o godz. 8.15 – świetlica w sali nr 7 na parterze

Uczniowie, którzy spóźnią się, nie zostaną wpuszczeni do sali egzaminacyjnej.

Ewentualną nieobecność ucznia z powodu choroby usprawiedliwiają rodzice, dołączając zwolnienie lekarskie.

Obowiązuje strój galowy, posiadanie legitymacji i obuwia na zmianę.

Należy przynieść wyłącznie przybory do pisania i rysowania: pióro lub długopis z czarnym tuszem, oraz linijkę na matematykę.

Nie można posiadać telefonów komórkowych.

Zapewniamy wodę mineralną.

W sali po otrzymaniu zestawu egzaminacyjnego uczeń:

• uważnie zapoznaje się z instrukcją;
  • pracuje samodzielnie (nie zadaje pytań, nie porozumiewa się z innymi, nie opuszcza sali). Niewłaściwe zachowanie ucznia powoduje unieważnienie pracy.

Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Uczeń, który z przyczyn zdrowotnych lub losowych, nie przystąpi do sprawdzianu, ma obowiązek pisać sprawdzian w drugim terminie w czerwcu

Liczę na pełną mobilizację i życzę powodzenia.

Małgorzata Zwolińska

W piątak, 5 kwietnia 2019 r., dziewczynki z klasy II b uczęszczające do świetlicy szkolnej przygotowały smaczną, zdrową i kolorową sałatkę owocową.

Kategoria: Świetlica

Matematykę lubić można. Nie musi być nudna i trudna, a może być wesoła i łatwa.Tak twierdzą: Kinga, Natalia, Kordian, Konrad i Wojtek.

Na podstawie informacji Zarządu Oddziału ZNP Łódź- Bałuty powiadamiam, że

od dnia 8 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 45 rozpocznie się strajk,

w związku z tym nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczno - wychowawcze.

Nie będzie też możliwości zapewnienia bezpiecznych warunków i opieki dzieciom w świetlicy szkolnej.

Negocjacje trwają i cały czas mamy nadzieję.

W imieniu wszystkich nauczycieli i pracowników proszę o zrozumienie

Dyrektor Małgorzata Zwolińska

We wtorek, 2 kwietnia 2019 r., chętni uczniowie z klas II- IV zapisani do świetlicy szkolnej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”, która polega na pisaniu i wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci z całej Polski. Dzieci z „Marzycielskiej Poczty” są zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów  w szpitalach, co ogranicza ich kontakty z rówieśnikami. Dlatego celem tej akcji jest wsparcie tych dzieci poprzez pisanie do nich listów/kartek.

Kategoria: Świetlica